Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Lusterko przednie lewe Audi A6/S6 LY5R

Lusterko zewnetrzne elektrycznie ustawianie, nie ogrzewane, używane w stan bardzo dobrym posiada minimalne ryski. Z Lusterka wychodzi 5 kabli.


 
200000004852
kod:  4F
rok prod.:  2007
lata:  2005-2009
przebieg:  n/a
kolor:  LY5R
cena:  300.00 PLN
na magazynie:  rezerwacja!1 szt. rezerwacja
dostępne:  0 szt.
do koszyka:

Kontakt z opiekunem towaru: Adrian
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN

Zobacz inne części pochodzące z tego samego auta
Audi A6/S6 2007, 17864 km, 2.7 TDI , sedan, Aeroblau-Metallic [LY5R]
nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 Licznik diesel Audi A6/S6 (Audi A6Q, Audi A6 Allroad) »4F0920900N/901C/901CX/901GXpokaż obrazek 2005-20081000.00  PLN 1

Licznik używany w stanie bardzo dobrym. Pasuje do modeli :

  • Audi A6 2005-2008
  • Audi A6Q 2005-2008
  • Audi A6 Allroad 2007-2011

 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2008
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
1000.00 PLN
228.92 EUR
290.44 USD
183.97 GBP
9115.77 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Pólos prawa przód Audi A6/S6 »4F0407272Tpokaż obrazek 2005-2010500.00  PLN 1

Półos prawa 4F0407272T,używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A6 2.7TDI

 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2010
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
500.00 PLN
114.46 EUR
145.22 USD
91.99 GBP
4557.89 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Poduszka skrzyni Audi A6/S6 »4FOpokaż obrazek -150.00  PLN 1

Poduszka skrzyni biegów 4F0399151BA,uzywana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A6 2005-2008
  • Audi A6Q 2005-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 170.00 PLN
  • Pozostałe: 250.00 PLN
 Nagrzewnica Audi A6/S6 »4F0pokaż obrazek -400.00  PLN 1

Nagrzewnica tylna kompletna używana stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 140.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Filtr powietrza 2.73.0TDI Audi A6/4F »4F0133837H*BBpokaż obrazek 2005-2010250.00  PLN 3

Filtr powietrza 2.7,3.0 TDI,używany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A6 2005-2011
  • Audi A6Q 2005-2011
  • Audi A6 Allroad 2007-2011

 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2010
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Chłodnica powietrza 2.7TDI Audi A6/S6 »4F0145806Q*R*Tpokaż obrazek 2005-2010400.00  PLN 1

Chłodnica powietrza doladowania 4F0145806Q*R*T używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A6 2.7TDI 2005-2010

 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2010
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Lusterko przednie lewe Audi A6/S6 LY5R »4Fpokaż obrazek 2005-2009300.00  PLN 0 /
rezerwacja![1]

Lusterko zewnetrzne elektrycznie ustawianie, nie ogrzewane, używane w stan bardzo dobrym posiada minimalne ryski. Z Lusterka wychodzi 5 kabli.


 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2009
przebieg:  n/a
kolor:  LY5R
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Lusterko przednie prawe Audi A6/S6 LY5R »4Fpokaż obrazek 2005-2009300.00  PLN 0 /
rezerwacja![1]

Lusterko zewnetrzne elektrycznie ustawianie, ogrzewane, używane w stan bardzo dobrym posiada minimalne ryski. Z Lusterka wychodzi 5 kabli.


 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2009
przebieg:  n/a
kolor:  LY5R
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Wnętrze kompletne materiałowe Audi A6/S6 Granatowe (Limuzyna) »4F5pokaż obrazek 2005-20091000.00  PLN 1

Wnętrze Materiałowe Granatowe, Stan Bardzo Dobry. W Skład środka Wchodzi:

  • Przednie Fotele Regulowane Ręcznie, Zwykłe Nie Podgrzewane
  • Tylna Kanapa Z Podłokietnikiem
  • Zejścia 

 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2009
przebieg:  n/a
kolor:  szary
do koszyka:
wszystkie waluty:
1000.00 PLN
228.92 EUR
290.44 USD
183.97 GBP
9115.77 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 120.00 PLN
  • Kraje EU: 280.00 PLN
  • Pozostałe: 400.00 PLN
 Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodnicy Audi A6/S6 (A6Q, Allroad) »4F0121403B/403C/403F/403Mpokaż obrazek 2005-201030.00  PLN 1

Zbiorniczek wyrównawczy jest używany stan bardzo dobry. Pasuje do modelu :

  • Audi A6 2005-2010
  • Audi A6Q 2005-2010
  • Audi A6 Allroad 2007-2010

 
rok prod.:  2007
lata:  2005-2010
przebieg:  17864 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
30.00 PLN
6.87 EUR
8.71 USD
5.52 GBP
273.47 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 40.00 PLN
  • Kraje EU: 180.00 PLN
  • Pozostałe: 260.00 PLN
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl