Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 A Kierownica Audi A2 czarny (A2 00-05, A3 01-03, A6 02-05, A6AR 00-05) »8Z0419091C*BEpokaż obrazek 2000-2005150.00  PLN 1 /
rezerwacja![1]

Kierownica czarna SOUL 6PS, do aut:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3/S3/Quattro 2001-2003
  • Audi A6/S6/Quattro 2002-2005
  • Audi A6 Allroad 2000-2005

Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica sportowa skóra Audi A2 (A2 00-05, A3 01-03, A6 02-05, A6AR 00-05, A8 99-03) »8Z0419091Dpokaż obrazek 2000-2005250.00  PLN 1

Sportowa kierownica skórzana, kolor beżowoszary SWING 39H, pasuje do aut:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3/S3/Quattro 2001-2003
  • Audi A6/S6/Quattro 2002-2005
  • Audi A6 Allroad 2000-2005
  • Audi A8/S8/Quattro 1999-2003

Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Alternator VW Golf (Polo Lupo Sharan Audi A2 A3 ) »037903025F*038903018A*038903018Rpokaż obrazek 1997-2006200.00  PLN 1

 

 Alternator firmy Bosch,używany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 1997-2003
  • Vw Golf 1998-2006
  • Vw Polo 2002-2008
  • Vw Lupo 1999-2006
  • Vw Sharan 1996-2000

 
rok prod.:  1999
lata:  1997-2006
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 150.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Alternator VW Golf (Vw New Beetle Golf Sharan Audi A2 A3) »037903025F*038903018A*038903018Rpokaż obrazek 1999-2005250.00  PLN 1

Alternator firmy Bosch,używany w stanie dobrym.Pasuje do:

  • Vw New Beetle 1999-2005
  • Bora 1999-2005
  • SHaran 1996-2000
  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 1997-2003

 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 150.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A2 biały »8Zpokaż obrazek 2000-2005250.00  PLN 1

Błotnik używany stan bardzo dobry, posiada delikatne rysy.


rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
kolor:  biały
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Czujnik przyspieszenia i prędkości obrotowej Audi TT (A2, TT, TRANSP) »7E0907655A*7H0907655pokaż obrazek 1999-2006400.00  PLN 2

Zespolony czujnik przyspieszenia i prędkości obrotowej do układu elektronicznej stabilizacji toru jazdy. Pasuje do modeli:

  • Audi TT 1999-2006
  • Audi A2 2000-2005
  • VW Transporter 2003-2006

 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2006
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Drzwi przednie prawe Audi A2 pomarańczowy (Hatchback) »8Z0pokaż obrazek 1999-2005640.00  PLN 1

Drzwi kompletne AUDI A2 stan dobry, drzwi delikatnie porysowane ( zaznaczone na zdięciu)

W skład drzwi wchodzi:

  • Zewnętrzne poszycie 
  • Ramka szyby
  • Szyba drzwiowa 
  • Silnik z podnośnikiem szyby
  • Zamek drzwi

 


 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2005
przebieg:  n/a
kolor:  pomarańczowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
640.00 PLN
146.51 EUR
185.88 USD
117.74 GBP
5834.09 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Lewarek zmiany biegów Audi A2 »8Z0711049Lpokaż obrazek 2000-2005100.00  PLN 1

Lewarek zmiany biegów do AUDI A2 00-05r
Skrzynia biegów : MANUALNA  

 


 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 40.00 PLN
  • Kraje EU: 180.00 PLN
  • Pozostałe: 260.00 PLN
 Lusterko wewnętrzne przyciemniane Audi A4/S4 czarny (A2, A3, A4, A5, A6, Q5, TT, RS4, A4AR, A6AR) »8D0857511Apokaż obrazek -30.00  PLN 1

Lusterko wewnętrzne przyciemniane do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 1997-2010
  • Audi A4 1999-2010
  • Audi A4 Allroad 2010
  • Audi A5 Cabrio 2010
  • Audi A5 Coupe 2008-2010
  • Audi A6 1998-2005
  • Audi A6 Allroad 2000-2005
  • Audi A4 Cabrio 2003-2009
  • Audi Q5 2009-2010
  • Audi TT 1999-2002
  • Audi RS4 2001-2008
  • Audi RS4 Cabrio 2007-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
30.00 PLN
6.87 EUR
8.71 USD
5.52 GBP
273.47 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 miernik masy powietrza Przepływomierz Audi A2 (Vw) »F00c2G2012pokaż obrazek -100.00  PLN 1

Przepływomierz o numerze Bosch F00C 2G2 012 uzywany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do;

  • Audi
  • Vw

rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Podłuznica prawa Audi A2 »8Z0805120pokaż obrazek 2000-2005300.00  PLN 1

Podłuznica przednia prawa 8Z0805120 używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Podłuznica przednia prawa Audi A2 »8Z0805120pokaż obrazek 2000-2005300.00  PLN 2

Podłuznica przednia prawa 8Z0805120 używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Podłuznica przod prawa Audi A2 »8Z0805120pokaż obrazek 2000-2005300.00  PLN 1

Podłuznica przednia prawa 8Z0805120 używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Podłuznica przód prawa Audi A2 »8Z0805120pokaż obrazek 2000-2005300.00  PLN 1

Podłuznica przednia prawa(strefa zgniotu) 8Z0805120 używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Podłużnica prawa Audi A2 »8Z0805120pokaż obrazek 2000-2005300.00  PLN 2

Podłuznica przednia prawa 8Z0805120 używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Audi A2 2000-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Przełącznik migaczy i świateł Audi TT (A2, A3, A6, A6AR, TT, BE, BEC, BO, GOLF, PA, SHA) »8L0953513Gpokaż obrazek 1999-200680.00  PLN 17

Przełącznik migaczy i świateł do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 1997-2000
  • Audi A6 1998-2005
  • Audi A6 Allroad 2000-2005
  • Audi TT 1999-2006
  • VW New Beetle 1999-2010
  • VW New Beetle Cabrio 2003-2010
  • VW Bora 1999-2005
  • VW Golf 1998-2006
  • VW Passat 1997-2005
  • VW Sharan 2001-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2006
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Przełącznik migaczy i świateł Audi TT (A2, A3, A6, A6AR, TT, BE, BEC, BO, GOLF, PA, SHA) »8L0953513*Gpokaż obrazek 1999-200680.00  PLN 1

Przełącznik migaczy i świateł do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 1997-2000
  • Audi A6 1998-2005
  • Audi A6 Allroad 2000-2005
  • Audi TT 1999-2006
  • VW New Beetle 1999-2010
  • VW New Beetle Cabrio 2003-2010
  • VW Bora 1999-2005
  • VW Golf 1998-2006
  • VW Passat 1997-2005
  • VW Sharan 2001-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2006
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Przełącznik podnoszenia szyb Audi A3/S3 (A2 00-05, A3 04-10, A4 01-05 - 2-drzwiowy) »8Z0959851Epokaż obrazek 2004-201035.00  PLN 1

Przełącznik podnoszenia szyb dla wersji 2-drzwiowej. Pasuje do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 2004-2010
  • Audi A4 2001-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
35.00 PLN
8.01 EUR
10.17 USD
6.44 GBP
319.05 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Przełącznik ustawiania lusterek Audi A4/S4 (A2, A3, A4, A6, A8, TT, Q7, A6AR, RS4, RS6) »8E0959565*Apokaż obrazek 2001-200835.00  PLN 2

Przełącznik elektrycznego ustawiania lusterek z funkcją składania lusterek. Przeznaczony do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A3 2004-2010
  • Audi A3 Cabrio 2008-2010
  • Audi A4 2001-2008
  • Audi A6 2005-2008
  • Audi A6 Allroad 2007-2010
  • Audi A8 2004-2007
  • Audi Q7 2007-2009
  • Audi TT 2007-2010
  • Audi TT Roadster 2010
  • Audi R8 2007-2010
  • Audi RS4 2006-2008
  • Audi RS4 Cabrio 2007-2010
  • Audi RS6 2008-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2001-2008
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
35.00 PLN
8.01 EUR
10.17 USD
6.44 GBP
319.05 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Przełącznik wycieraczek Audi A6/S6 (A2 00-05, A6 98-05, TT 99-06, RS6 03-05) »4B0953503Epokaż obrazek 1998-2005120.00  PLN 7

Przełącznik wycieraczek do modeli:

  • Audi A2 2000-2005
  • Audi A6 1998-2005
  • Audi TT 1999-2006
  • Audi RS6 2003-2005

 
rok prod.:  n/a
lata:  1998-2005
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
120.00 PLN
27.47 EUR
34.85 USD
22.08 GBP
1093.89 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN

[ 1 - 20 ]
poprzednia 1 2 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl