Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 Antena dachowa GSM/GPS VW Passat »3C0035507Dpokaż obrazek 2009-2011200.00  PLN 1

Antena dachowa GSM/GPS do aut z instalacją telefoniczną, nawigacją i cyfrowym odbiorem radia. Pasuje do VW Passat 2009-2011, VW Passat CC 2009-2011.


 
rok prod.:  2007
lata:  2009-2011
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 150.00 PLN
 Antena dachowa GSM/GPS VW Passat czarny (CA, GOLF, JE, PA, PACC, SCI, SHA, TOU) »3C0035507F*Npokaż obrazek 2009-2010120.00  PLN 1

Oryginalna antena dachowa do aut z nawigacją.

Pasuje do modeli:

  • VW Caddy 2009-2010
  • VW Golf 2007-2010
  • VW Jetta 2009-2010
  • VW Passat 2009-2010
  • VW Passat CC 2009-2010
  • VW Scirocco 2009-2010
  • VW Sharan 2006-2010
  • VW Touran 2009-2010

Stan idealny.


 
rok prod.:  2008
lata:  2009-2010
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
120.00 PLN
27.47 EUR
34.85 USD
22.08 GBP
1093.89 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 150.00 PLN
 Antena ukł. zezwolenia na wejście i uruchomienie (kessy) VW Passat »1K0909133pokaż obrazek 2006-201020.00  PLN 1

Antena ukł. zezwolenia na wejście i uruchomienie (kessy).

Pasuje do aut:

  • VW Passat 2006-2010
  • VW Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
20.00 PLN
4.58 EUR
5.81 USD
3.68 GBP
182.32 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 150.00 PLN
 Błotnik przedni lewy VW Passat CC LD5Q »3C8pokaż obrazek -300.00  PLN 1

Błotnik przedni LEWY do VW PASSAT CC 09-11 w kolorze LD5Q , w stanie  dobrym DELIKATNIE UDERZONY 


 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
kolor:  LD5Q
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Centralny układ elektroniczny komory silnika VW Passat (Passat CC) »3C0937125pokaż obrazek 2006-2010150.00  PLN 3 /
rezerwacja![1]

Centralny układ elektroniczny komory silnika 3C0937125 używany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw Passat 2006-2010
  • Vw Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Centralny układ elektroniczny komory silnika VW Passat (Passat CC) »3C0937125Apokaż obrazek 2006-2010150.00  PLN 1

Centralny układ elektroniczny komory silnika 3C0937125A używany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw Passat 2006-2010
  • Vw Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Cewka zapłonowa VW Golf (VW Passat,Pa CC, Tiguan, Audi A3, A4,A5,Q5,TT) »06H905115pokaż obrazek 2008-2011100.00  PLN 4

Cewka zapłonowa z nasadką świecy zapłonowej. Pasuje do modeli:

  • VW Golf2008-2011
  • VW Passat 2009-2011
  • VW Passat CC 2009-2011
  • VW Tiguan 2008-2011
  • Audi A3 2009-2011
  • Audi A4 2008-2011
  • Audi A5 2008-2011
  • Audi Q5 2009-2011
  • Audi TT 2007-2011

 
rok prod.:  n/a
lata:  2008-2011
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 170.00 PLN
 Cewka zapłonowa VW Jetta (EOS, GOLF, GOPL, JET, PAS, SCIR, TIGUAN, TOURAN, A3, A3CA, ATT) »06F905115C*Fpokaż obrazek 2006-200980.00  PLN 14

Cewka zapłonowa z nasadką świecy zapłonowej. Pasuje do modeli:

  • VW Eos 2006-2009
  • VW Golf 2004-2009
  • VW Golf Plus 2005-2009
  • VW Jetta 2006-2008
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Scirocco 2009
  • VW Tiguan 2008-2009
  • VW Touran 2003-2008
  • Audi A3 2004-2009
  • Audi A3 Cabrio 2008-2009
  • Audi TT 2007-2009

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 170.00 PLN
 Cewka zapłonowa VW Jetta (New Beetle, EOS, JETTA) »07K905715Cpokaż obrazek 2006-200880.00  PLN 1

Cewka zapłonowa z nasadką świecy zapłonowej. Pasuje do modeli:

  • VW New Beetle / Cabrio 2006-2009
  • VW Eos 2006-2009
  • VW Jetta 2006-2009
  • VW Golf 2006-2009
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Touareg 2007-2009

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2008
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 170.00 PLN
 Cewka zapłonowa VW Jetta (New Beetle, EOS, JETTA, Golf, Passat, Touareg) »07K905715pokaż obrazek 2006-200980.00  PLN 9

Cewka zapłonowa z nasadką świecy zapłonowej. Pasuje do modeli:

  • VW New Beetle / Cabrio 2006-2009
  • VW Eos 2006-2009
  • VW Jetta 2006-2009
  • VW Golf 2006-2009
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Touareg 2007-2009

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 170.00 PLN
 Cewka zapłonowa VW Passat (EOS, GOLF, GOPL, JET, PAS, SCIR, TIGUAN, TOURAN, A3, A3CA, ATT) »06F905115Fpokaż obrazek 2003-200980.00  PLN 12

Cewka zapłonowa z nasadką świecy zapłonowej. Pasuje do modeli:

  • VW Eos 2006-2009
  • VW Golf 2004-2009
  • VW Golf Plus 2005-2009
  • VW Jetta 2006-2008
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Scirocco 2009
  • VW Tiguan 2008-2009
  • VW Touran 2003-2008
  • Audi A3 2004-2009
  • Audi A3 Cabrio 2008-2009
  • Audi TT 2007-2009

 
rok prod.:  2007
lata:  2003-2009
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
80.00 PLN
18.31 EUR
23.23 USD
14.72 GBP
729.26 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 170.00 PLN
 Chlodnica układu recyrkulującego spalin z klapką regulacyjną VW Golf (VI, PACC 09, TIG 08-09, SCI 09, JE 09, GOLF 07-09, EOS 09, A3 Sportback 09, A3CA 08-09, 1968km, 2,0L TDI) »03L131512Bpokaż obrazek 2009-2010350.00  PLN 1

Chlodnica układu recyrkulującego spalin z  klapką regulacyjną do modeli:

  • Audi A3 2009 Sportback
  • Audi A3 2008-2009 Cabrio
  • VW Eos 2009
  • VW Golf 2007-2009
  • VW Jetta 2009
  • VW Passat 2008-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Scirocco 2009
  • VW Tiguan 2008-2009
  • Używany, stan bardzo dobry
  • Przebieg 1968km

 
rok prod.:  n/a
lata:  2009-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Chlodnica układu recyrkulującego spalin z klapką regulacyjną VW Passat (PACC 09, TIG 08-09, SCI 09, JE 09, GOLF 07-09, EOS 09, A3 Sportback 09, A3CA 08-09, 22610km, 2,0L TDI) »03L131512Bpokaż obrazek 2007-2009350.00  PLN 1

Chlodnica układu recyrkulującego spalin z  klapką regulacyjną do modeli:

  • Audi A3 2009 Sportback
  • Audi A3 2008-2009 Cabrio
  • VW Eos 2009
  • VW Golf 2007-2009
  • VW Jetta 2009
  • VW Passat 2008-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Scirocco 2009
  • VW Tiguan 2008-2009
  • Używany, stan bardzo dobry
  • Przebieg 22610km

 
rok prod.:  n/a
lata:  2007-2009
przebieg:  22610 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Chlodnica układu recyrkulującego spalin z klapką regulacyjną VW Tiguan (08-10, PA 08-09, PACC 09, SCI 09, JE 09, GOLF 07-09, EOS 09, A3 Sportback 09, A3CA 08-09, 2,0L TDI) »03L131512Bpokaż obrazek 2008-2010350.00  PLN 1

Chlodnica układu recyrkulującego spalin z  klapką regulacyjną do modeli:

  • Audi A3 2009 Sportback
  • Audi A3 2008-2009 Cabrio
  • VW Eos 2009
  • VW Golf 2007-2009
  • VW Jetta 2009
  • VW Passat 2008-2009
  • VW Passat CC 2009
  • VW Scirocco 2009
  • VW Tiguan 2008-2010
  • Używany, stan bardzo dobry
  • Przebieg 12537km

 
rok prod.:  n/a
lata:  2008-2010
przebieg:  12537 km
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Czujnik kąta skrętu VW Passat »3C0959654pokaż obrazek 2006-2010150.00  PLN 12

Czujnik kąta skrętu kierownicy do modeli:

  • VW Passat 2006-2010
  • VW Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Czujnik poziomu VW Golf (Passat Tiguan) »1K0941273Mpokaż obrazek 2004-2012150.00  PLN 1

Czujnik poziomu zawieszenia do samochodów z padem 4-motion 1K0941273M,używany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw Golf 2004-2012
  • Vw Passat 2008-2012
  • Vw Passat CC 2009-2012
  • Vw Tiguan 2008-2012

 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2012
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Czujnik poziomu VW Passat (EOS, GOLF, PA, PACC, SCI) »3C0907503*3C0941307A*Bpokaż obrazek 2009-2010160.00  PLN 4

Czujnik poziomu do modeli:

  • VW Eos 2009-2010
  • VW Golf 2009-2010
  • VW Passat 2009-2010
  • VW Passat CC 2009-2010
  • VW Scirocco 2009-2010

 
rok prod.:  2008
lata:  2009-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
160.00 PLN
36.63 EUR
46.47 USD
29.44 GBP
1458.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Czujnik radaru i sterownik autom. regulacji odstępu VW Passat (VW Passat CC) »3C0907567G/567Jpokaż obrazek 2009-2010800.00  PLN 1

Czujnik radaru i sterownik do automatycznej regulacji odstępu od poprzednika do VW Passat 2009-2010. Stan bardzo dobry. Pasuje do modelu:

  • VW Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2009-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 25.00 PLN
  • Kraje EU: 120.00 PLN
  • Pozostałe: 160.00 PLN
 Daszek przeciwsłoneczny VW Golf 26T (VW Golf Plus,Jetta,Passat,Passat CC) »1K0857551/551N/552/552Npokaż obrazek 2004-201060.00  PLN 1

Daszek  (osłona) przeciwsłoneczna używany w stanie bardzo dobrym. Pasuje do modeli: DOSTĘPNA TYLKO PRAWA STRONA

  • VW Golf 2004-2010
  • VW Golf Plus 2005-2010
  • VW Jetta 2006-2010
  • VW Passat 2006-2010
  • VW Passat CC 2009-2010

rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
kolor:  26T
do koszyka:
wszystkie waluty:
60.00 PLN
13.74 EUR
17.43 USD
11.04 GBP
546.95 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN
 Daszki przeciwsłoneczne VW Golf 2F4 (VW Golf Plus,Jetta,Passat,Passat CC) »1K0857551/552pokaż obrazek 2004-2010100.00  PLN 1

Daszki (osłony) przeciwsłoneczne uzywane w stanie bardzo dobrym. Pasuja do modeli:

  • VW Golf 2004-2010
  • VW Golf Plus 2005-2010
  • VW Jetta 2006-2010
  • VW Passat 2006-2010
  • VW Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
kolor:  2F4
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 160.00 PLN
  • Pozostałe: 220.00 PLN

[ 1 - 20 ]
poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl