Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 Błotnik przedni lewy Audi A3/S3 »8P0pokaż obrazek 2003-2008150.00  PLN 1

Błotnik przednie lewy,używany delikatnie zagnieciony.Psuje do:

  • Audi A3 2003-2008

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2008
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni lewy Audi A3/S3 biały »8P4pokaż obrazek 2005-2010200.00  PLN 1

Błotnik używany stan dobry posiada delikatne wgniecenie zaznaczone na zdjęciu oraz minimalne ryski.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2010
przebieg:  n/a
kolor:  biały
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni lewy Audi A4/S4 srebrny »8Epokaż obrazek 2005-2008250.00  PLN 1

Błotnik używany stan bardzo dobry posiada minimalne ryski bez wgnieceń.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2008
przebieg:  n/a
kolor:  srebrny
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni lewy VW Passat CC LD5Q »3C8pokaż obrazek -300.00  PLN 1

Błotnik przedni LEWY do VW PASSAT CC 09-11 w kolorze LD5Q , w stanie  dobrym DELIKATNIE UDERZONY 


 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
kolor:  LD5Q
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A2 biały »8Zpokaż obrazek 2000-2005250.00  PLN 1

Błotnik używany stan bardzo dobry, posiada delikatne rysy.


rok prod.:  n/a
lata:  2000-2005
przebieg:  n/a
kolor:  biały
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A3/S3 biały »8P4pokaż obrazek 2005-2010300.00  PLN 1

Błotnik używany stan bardzo dobry posiada minimalne ryski.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2010
przebieg:  n/a
kolor:  biały
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A3/S3 czarny »8Ppokaż obrazek 2003-2008300.00  PLN 1

Błotnik używany stan bardzo dobry posiada delikatne ryski.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2008
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A3/S3 jasnoniebieski »8P4pokaż obrazek 2005-2009100.00  PLN 1

Błotnik używany w dobrym stane posiada delikatne ryski oraz wgniecenie zaznaczone na zdjęciu (do malowania).


 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2009
przebieg:  n/a
kolor:  jasnoniebieski
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy Audi A4/S4 srebrny »8Epokaż obrazek 2005-2008250.00  PLN 1

Błotnik używany stan dobry posiada delikatne wgniecenie zaznaczone na zdjęciu oraz minimalne ryski ( do malowania).


 
rok prod.:  n/a
lata:  2005-2008
przebieg:  n/a
kolor:  srebrny
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN
 Błotnik przedni prawy VW Eos czerwony »1Qpokaż obrazek 2006-2010250.00  PLN 0 /
rezerwacja![1]

Błotnik używany, stan bardzo dobry posiada delikatne ryski.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
kolor:  czerwony
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 35.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 200.00 PLN

[ 1 - 10 ]
poprzednia 1 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl