Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 Drzwi prawe VW Eos LC9X »1Q0pokaż obrazek 2006-2011800.00  PLN 1

Drzwi prawe Do VW EOS 2006-2010. Używany stan bardzo dobry ( posiadają kilka rysek( do spolerowania)

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2011
przebieg:  n/a
kolor:  LC9X
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi Lewe VW Eos czarny LC9X »1Q0pokaż obrazek 2006-2011800.00  PLN 1

Drzwi lewe Do VW EOS 2006-2010. Używany stan bardzo dobry 

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2011
przebieg:  n/a
kolor:  LC9X
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi Lewe VW Eos LC9X »1Q0pokaż obrazek 2006-2011800.00  PLN 1

Drzwi lewe Do VW EOS 2006-2010. Używany stan bardzo dobry ( posiadają kilka rysek( do spolerowania)

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2011
przebieg:  n/a
kolor:  LC9X
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi prawe VW Eos LK5X »1Q0pokaż obrazek 2006-2010800.00  PLN 1

Drzwi prawe kompletne do VW Eos 06-10, idealne bez malowania. Kod koloru:LK5X.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LK5X
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi Prawe VW Eos czarny LC9X »1Q0pokaż obrazek 2006-2011800.00  PLN 1

Drzwi prawe Do VW EOS 2006-2010. Używany stan bardzo dobry

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2011
przebieg:  n/a
kolor:  LC9X
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi prawe VW Scirocco LB9A »1K8pokaż obrazek 2007-2012800.00  PLN 1

Drzwi prawe,używane w stanie bardzo dobrym(nie wymagaja lakierowania).Pasuja do:

  • Vw Scirooco 2007-2012

 
rok prod.:  n/a
lata:  2007-2012
przebieg:  n/a
kolor:  LB9A
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Golf »1k0pokaż obrazek 2003-2008600.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe,używane w stanie bardzo dobrym.Pasuja do:

  • Vw Golf V Hatcback 2003-2008

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2008
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Jetta LA3H »1K5pokaż obrazek 2006-2010900.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW JETTA 2006-2010.Używane w stanie bardzo dobrym posiadają delikatne ryski

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 
  • Silniczek Szyby 1K0959701P
  • Sterownik 1K0959793L

 
rok prod.:  2009
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA3H
do koszyka:
wszystkie waluty:
900.00 PLN
206.03 EUR
261.39 USD
165.58 GBP
8204.19 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Jetta LA7W »1K5pokaż obrazek 2006-2010900.00  PLN 1

Drzwi przednie prawe bez wkładki  zamka do VW Jetta 1K5 używane, stan bardzo dobry posiadają bardzo delikatne ryski. ( bez malowania)

W sklad drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie drzwi
  • Szyba drzwiowa
  • Zamek
  • Instalacja

 


 
rok prod.:  2006
lata:  2006-2010
przebieg:  72126 km
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
900.00 PLN
206.03 EUR
261.39 USD
165.58 GBP
8204.19 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Jetta LX7W »1K5pokaż obrazek 2006-2010600.00  PLN 1

Drzwi przednie prawe do VW Jetta 06-10 uszkodzone (widoczne na zdięciu). Bez zadnej ryski. Kod koloru:LX7W.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LX7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW New Beetle granatowy (Cabrio) »1Y0831051M*051Npokaż obrazek 2003-2009200.00  PLN 0 /
rezerwacja![1]

Drzwi używane, stan dobry lekko uszkodzone widoczne na zdieciu.

W skład drzwi wchodzi zewnętrzne poszycie 


 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2009
przebieg:  n/a
kolor:  granatowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Passat bordowy »3Bpokaż obrazek 1997-2005150.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW PASSAT 1997-2005.

Drzwi używane delikatnie uszkodzone w górnym rogu ramki widoczne na zdięciu posiadają delikatne ryski.


 
rok prod.:  n/a
lata:  1997-2005
przebieg:  n/a
kolor:  bordowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Passat CC LD5Q »3C8pokaż obrazek 2008-2011700.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe,używane w stanie bardzo dobrym(nie wymagaja lakierowania).Pasuja do:

  • Vw Passat CC 2008-2011

Z drzwi została zdemontowana instalacja elektryczna,oraz zamek


 
rok prod.:  2010
lata:  2008-2011
przebieg:  2775 km
kolor:  LD5Q
do koszyka:
wszystkie waluty:
700.00 PLN
160.25 EUR
203.31 USD
128.78 GBP
6381.04 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Phaeton »3D0pokaż obrazek 2002-20111000.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe uzywane w stanie dobrym.Pasuja do:

  • Vw Pheaton 2002-2011

 
rok prod.:  n/a
lata:  2002-2011
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
1000.00 PLN
228.92 EUR
290.44 USD
183.97 GBP
9115.77 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Transporter LA7W (Multivan) »7H0pokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w bardzo dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają minimalne ryski bez wgniecen. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Transporter szary (Multivan) »7Hpokaż obrazek 2003-2010700.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają widoczne ryski oraz delikatne wgniecenie zaznaczone na zdjęciu. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  szary
do koszyka:
wszystkie waluty:
700.00 PLN
160.25 EUR
203.31 USD
128.78 GBP
6381.04 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Bora czarny »1J4pokaż obrazek 1999-2005200.00  PLN 1

Drzwi przednie prawe z szybą i klamką do VW Bora 1999-2005.

Używane posiadają delikatne rysy.(DO MALOWANIA)


 
rok prod.:  n/a
lata:  1999-2005
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Eos czerwony »1Qpokaż obrazek 2006-2009750.00  PLN 1

Drzwi prawe do VW EOS 2006-2010. Używane stan bardzo dobry ( posiadają kilka rysek i wgniotek widoczne na zdięciu)

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 

 


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
kolor:  czerwony
do koszyka:
wszystkie waluty:
750.00 PLN
171.69 EUR
217.83 USD
137.98 GBP
6836.83 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Eos granatowy »1Qpokaż obrazek 2006-2009750.00  PLN 1

Drzwi prawe do VW EOS 2006-2010. Używane stan bardzo dobry ( posiadają kilka rysek( do spolerowania)

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 

 

.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
kolor:  granatowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
750.00 PLN
171.69 EUR
217.83 USD
137.98 GBP
6836.83 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Eos granatowy »1Qpokaż obrazek 2006-2009750.00  PLN 1

Drzwi prawe Do VW EOS 2006-2010. Używany stan bardzo dobry ( posiadają kilka rysek( do spolerowania)

W Skład Wchodzi:

  • Szyba Drzwiowa 
  • Klamka
  • Zamek
  • Instalacja
  • Podnosnik Szyby 
  • Silniczek Szyby 1Q0959702C

 

 


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
kolor:  granatowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
750.00 PLN
171.69 EUR
217.83 USD
137.98 GBP
6836.83 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN

[ 1 - 20 ]
poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl