Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 Drzwi przednie lewe VW Transporter LA7W (Multivan) »7H0pokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w bardzo dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają minimalne ryski bez wgniecen. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie lewe VW Transporter szary (Multivan) »7Hpokaż obrazek 2003-2010700.00  PLN 1

Drzwi przednie lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają widoczne ryski oraz delikatne wgniecenie zaznaczone na zdjęciu. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  szary
do koszyka:
wszystkie waluty:
700.00 PLN
160.25 EUR
203.31 USD
128.78 GBP
6381.04 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Transporter czarny »7H0pokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przednie prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w bardzo dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają widoczne ryski bez wgniecen zaznaczone na zdjęciu.

W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa
  • Klamka

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przednie prawe VW Transporter LA7W (Multivan) »7Hpokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przednie prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w bardzo dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają widoczne ryski bez wgniecen zaznaczone na zdjęciu. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Szyba drzwiowa

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesówne prawe VW Transporter czarny »7H5pokaż obrazek 2003-2010600.00  PLN 1

Drzwi przesuwne prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, posiadają delikatne ryski.

W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie
  • Klamka

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne lewe VW Transporter LA7W (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przesuwne lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w bardzo dobrym stanie, posiadają widoczne ryski bez wgnieceń. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne lewe VW Transporter LA7W (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010600.00  PLN 1

Drzwi przesuwne lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, posiadają wgniecenia zaznaczone na zdjęciu oraz widoczne ryski (Do malowania). W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LA7W
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne lewe VW Transporter oliwkowy (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010600.00  PLN 1

Drzwi przesuwne lewe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, posiadają wgniecenie zaznaczone na zdjęciu oraz widoczne ryski. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  oliwkowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne prawe VW Transporter brązowy (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010600.00  PLN 1

Drzwi przesuwne prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają widoczne ryski oraz wgniecenia zaznaczone na zdjęciu (do malowania). W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  brązowy
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne prawe VW Transporter ciemnoniebieski (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010600.00  PLN 1

Drzwi przesuwne prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, posiadają dwa wgniecenia zaznaczone na zdjęciu oraz widoczne ryski (Do malowania). W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  ciemnoniebieski
do koszyka:
wszystkie waluty:
600.00 PLN
137.35 EUR
174.26 USD
110.38 GBP
5469.46 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Drzwi przesuwne prawe VW Transporter LC9Z (T5, Multivan,Caravella) »7Hpokaż obrazek 2003-2010800.00  PLN 1

Drzwi przesuwne prawe do VW Transporter 2003-2010

Drzwi używane w dobrym stanie, widoczne na zdięciu posiadają minimalne ryski oraz delikatne wgniecenie zaznaczone na zdjęciu. W skład drzwi wchodzi :

  • Zewnętrzne poszycie

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
kolor:  LC9Z
do koszyka:
wszystkie waluty:
800.00 PLN
183.14 EUR
232.35 USD
147.18 GBP
7292.62 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Podnośnik przedni prawy VW Transporter »7H0837730APpokaż obrazek 2003-2011200.00  PLN 2

Podnośnik szyby prawy elektryczny jest używany stan bardzo dobry jak na zdjęciu. W skład podnośnika wchodzi :

  • Podnośnik szyby
  • Głośnik
  • Instalacja
  • Pasuje do modelu VW Transporter 2003-2011

 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2011
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Zamek drzwi prawy VW Transporter (VW Polo,Caddy) »3B1837016BRpokaż obrazek 2002-2010100.00  PLN 1

Zamek drzwi prawy do VW Transporter, Używany stan bardzo dobry

Pasuje do VW Polo 02-10

              VW Caddy 09-11


 
rok prod.:  n/a
lata:  2002-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Zamek drzwi przesównych prawych VW Transporter »7h0843654BB*CK*BRpokaż obrazek 2004-2010200.00  PLN 1

Zamek drzwi przesównych prawych 7H0843654BB*CK*BR,uzywany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do;

  • Vw Transporter 2003-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Zamek drzwi przód lewy VW Transporter (New Beetle Polo) »3B1837015AM*AQpokaż obrazek -150.00  PLN 1 /
rezerwacja![1]

Zamek drzwi lewy przód 3B1837015AM*AQ. Używany, stan bardzo dobry. Pasuje do:

  • VW New Beetle 2003-2010
  • VW Polo Classic 2008-2009
  • VW Polo Limuzyna 2004-2007
  • VW T5 2003-2010

rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Zamek drzwi przód prawy VW Transporter VW Transporter (Polo (Derby) Campmobil) »3B1837016CCpokaż obrazek 2002-2010150.00  PLN 5

Zamek drzwi przedni prawy 3B1837016CC. Używany, stan bardzo dobry. Pasuje do:

  • VW T5 2003-2010
  • VW Polo 2002-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2002-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN
 Zamek tylnej klapy VW Transporter »7H0827407B*7H0827426AApokaż obrazek 2004-2010200.00  PLN 1

Zamek tylnej klapy 7H0827407B*426AA,uzywany w stanie bardzo dobrym.Pasuje do;

  • Vw Transporter 2004-2010

rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 100.00 PLN
  • Kraje EU: 350.00 PLN
  • Pozostałe: 500.00 PLN

[ 1 - 17 ]
poprzednia 1 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl