Załóż konto» / zaloguj się»    waluta: 


Twój koszyk jest pusty magazyn
e-mail: sklep@dacar.pl  |  tel./fax +48 59 841 43 47  
  W ofercie: 3893 pozycji www.dacar.pl Start  |  Sklep  |  Regulamin  |  Kontakt  |  Raty  |  Forum  |  O nas / Galeria  |  
Szukaj części
wg nazwy i opisu
wg numeru części      
Kategorie
KaroseriaKaroseria
Drzwi Zderzaki Lusterka
Silnik, skrzynia biegówSilnik, skrzynia biegów
_Pozostałe Zawieszenie silnika Klimatyzacja
Układ jezdnyUkład jezdny
Półosie Układ kierowniczy Układ hamulcowy
Wyposażenie wnętrzaWyposażenie wnętrza
_Pozostałe Przełączniki Kierownice
ElektrykaElektryka
Komputery Silniczki Rozruszniki
Dodatkowe wyposażenieDodatkowe wyposażenie
Głośniki Anteny Nawigacja, GSM
Haki holowniczeHaki holownicze
Wiązki elektryczne Bagażniki na narty Kule do haków
Sposoby płatności
Zakup na raty
question Masz pytanie?
Na Państwa pytania
czekamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:
08:00 - 16:30
pod numerami:
Polski: +48.509858218
Deutsch: +48.504850870
English: +48.507283838
· Jak do nas dojechać
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja
Inna nasza aukcja

nazwa Sortuj wg nazwykod Sortuj wg kodufotorocznik Sortuj wg rocznikacena Sortuj wg cenystankup
 A Kierownica skóra podgrzewana VW Phaeton Antracyt (PHAE 02-09, TOUA 03-09) »3D0419091Tpokaż obrazek 2002-2009400.00  PLN 1

Kierownica skórzana podgrzewana do VW Phaeton 2002-2009, VW Touareg 2003-2009. Kolor antracyt 7B4. Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2002-2009
przebieg:  n/a
kolor:  Antracyt
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica skóra wielofunkcyjna VW Passat czarny (CA 04-09, EOS 06-08, GOLF 06-07, GOPL 05-07, PA 06-09, TOU 06) »3C0419091AB*APpokaż obrazek 2004-2009350.00  PLN 2 /
rezerwacja![1]

Kierownica skóra wielofunkcyjna do modeli:

  • VW Caddy 2004-2010
  • VW Eos 2006-2008
  • VW Golf 2006-2007
  • VW Golf Plus 2005-2007
  • VW Passat 2006-2010
  • VW Touran 2006

Kolor czarny E74, stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2009
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica wielofunkcyjna skóra tiptronic VW Passat czarny (CA 04-09, EOS 06-08, GOLF 06-07, GOPL 05-07, PA 06-09, TOU 06) »3C0419091N*S*AApokaż obrazek 2006-2009400.00  PLN 4

Kierownica skóra wielofunkcyjna do modeli z systemem tiptronic:

  • VW Caddy 2004-2009
  • VW Eos 2006-2008
  • VW Golf 2006-2007
  • VW Golf Plus 2005-2007
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Touran 2006

Kolor czarny E74, stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica wielofunkcyjna skóra VW Eos (EOS 06-09, GOLF 06-09, GOPL 05-09, TIG 08-09, TOU 06-09) »1Q0419091Kpokaż obrazek 2006-2009350.00  PLN 1

Kierownica wielofunkcyjna skóra do modeli:

  • VW Eos 2006-2009
  • VW Golf 2006-2009
  • VW Golf Plus 2005-2009
  • VW Tiguan 2008-2009
  • VW Touran 2006-2009

Kolor czarny + aluminium (USZ). Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica wielofunkcyjna skóra VW Transporter »7H5419091AGpokaż obrazek 2003-2010450.00  PLN 2

Kierownica wielofunkcyjna (radio, telefon, cruise control), skórzana - kolor czarny E74, stan bardzo dobry, pasuje do modeli:

  • VW Transporter T5 2003-2010
  • VW Campmobil 2004-2010

 
rok prod.:  2009
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
450.00 PLN
103.01 EUR
130.70 USD
82.79 GBP
4102.10 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 A Kierownica wielofunkcyjna skóra VW Transporter czarny »7H5419091AA*AGpokaż obrazek 2003-2009400.00  PLN 1

Kierownica wielofunkcyjna skóra do VW Transporter 2003-2009, kolor czarny E74. Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  2006
lata:  2003-2009
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 B Kierownica skóra VW Phaeton Antracyt (PHAE 02-09, TOUA 03-09) »3D0419091K*Spokaż obrazek 2002-2009300.00  PLN 0 /
rezerwacja![1]

Kierownica skórzana do VW Phaeton 2002-2009, VW Touareg 2003-2009. Kolor antracyt 7B4. Stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2002-2009
przebieg:  n/a
kolor:  Antracyt
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 B Kierownica skóra wielofunkcyjna VW Passat czarny (CA 04-09, EOS 06-08, GOLF 06-07, GOPL 05-07, PA 06-09, TOU 06) »3C0419091L*R*ABpokaż obrazek 2006-2009300.00  PLN 5 /
rezerwacja![1]

Kierownica skóra wielofunkcyjna do modeli:

  • VW Caddy 2004-2009
  • VW Eos 2006-2008
  • VW Golf 2006-2007
  • VW Golf Plus 2005-2007
  • VW Passat 2006-2009
  • VW Touran 2006

Kolor czarny E74, stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2009
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
300.00 PLN
68.68 EUR
87.13 USD
55.19 GBP
2734.73 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 B Kierownica wielofunkcyjna skóra VW Touran Antracyt »1T0419091AEpokaż obrazek 2003-2006250.00  PLN 1

Kierownica wielofunkcyjna skóra, kolor antracyt (7B4). Pasuje do VW Touran 2003-2006, stan bardzo dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2006
przebieg:  n/a
kolor:  Antracyt
do koszyka:
wszystkie waluty:
250.00 PLN
57.23 EUR
72.61 USD
45.99 GBP
2278.94 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 C Kierownica skóra VW Touran czarny (soul E74) »1T0419091B*Npokaż obrazek 2003-2006100.00  PLN 1

Kierownica skóra, kolor czarny soul E74. Pasuje do VW Touran 2003-2006. Stan dobry.


 
rok prod.:  n/a
lata:  2003-2006
przebieg:  n/a
kolor:  czarny
do koszyka:
wszystkie waluty:
100.00 PLN
22.89 EUR
29.04 USD
18.40 GBP
911.58 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Czujnik kąta skrętu VW Golf (CA, EOS, GOLF, GOPL, JE, TIG, TOU) »1K0959654pokaż obrazek 2004-2009150.00  PLN 31

Czujnik kąta skrętu kierownicy do modeli:

  • VW Caddy 2004-2010
  • VW Eos 2006-2008
  • VW Golf 2004-2009
  • VW Golf Plus 2005-2010
  • VW Jetta 2006-2008
  • VW Tiguan 2008-2010
  • VW Touran 2003-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2004-2009
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Czujnik kąta skrętu VW Passat »3C0959654pokaż obrazek 2006-2010150.00  PLN 12

Czujnik kąta skrętu kierownicy do modeli:

  • VW Passat 2006-2010
  • VW Passat CC 2009-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  2006-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
150.00 PLN
34.34 EUR
43.57 USD
27.60 GBP
1367.37 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skorzana multifunkcyjna VW Transporter »7H5pokaż obrazek 2003-2010350.00  PLN 1

Kierownica skórzana multifunkcyjna,używana w stanie dobrym(posiada słady użytkowania).Pasuje do:

  • Vw T5 2003-2010

rok prod.:  n/a
lata:  2003-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skorzana VW Golf »5C0419091AUSZpokaż obrazek 2009-2011350.00  PLN 1

Kierownica skorzana 5C0419091 kolor USZ,używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw Golf 2010-2011
  • Vw Jetta 2009-2011

rok prod.:  n/a
lata:  2009-2011
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
350.00 PLN
80.12 EUR
101.65 USD
64.39 GBP
3190.52 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skórzana multifunkcyjna VW Transporter »7H5pokaż obrazek -400.00  PLN 1

Sierownica skórzana multifunkcyjna,używana w stanie dobrym.Posiada małe slady użytkowania.Pasuje do:

  • Vw T5 2003-2010

 
rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skórzana multifunkcyjna VW Transporter (Multivan) »7H5419091pokaż obrazek -520.00  PLN 1

Oryginalna skórzana kierownica multifunkcyjna 7H5419091 do VW T5 Multivan. Używana w stanie bardzo dobrym!


rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
520.00 PLN
119.04 EUR
151.03 USD
95.67 GBP
4740.20 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skórzana multifunkcyjna VW Transporter (Multivan) »7H5419091pokaż obrazek -520.00  PLN 1

Oryginalna skórzana kierownica multifunkcyjna 7H5419091 do VW T5 Multivan. Używana, w stanie bardzo dobrym.


rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
520.00 PLN
119.04 EUR
151.03 USD
95.67 GBP
4740.20 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skórzana multifunkcyjna VW Transporter (Multivan) »7H5419091pokaż obrazek -520.00  PLN 1

Oryginalna skórzana kierownica multifunkcyjna 7H5419091 do VW T5 Multivan. Używana, w stanie bardzo dobrym bez instalacji widocznej na zdjęciu.


rok prod.:  n/a
lata:  -
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
520.00 PLN
119.04 EUR
151.03 USD
95.67 GBP
4740.20 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica skórzana VW Transporter »7H5419091AHpokaż obrazek 2008-2010400.00  PLN 1

Kierownica skórzana 7H5419091AH,używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw T5 2008-2010

rok prod.:  n/a
lata:  2008-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
400.00 PLN
91.57 EUR
116.17 USD
73.59 GBP
3646.31 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN
 Kierownica trojramienna skórzana VW Passat (Golf Jetta Touran) »1T0419091AApokaż obrazek 2004-2010200.00  PLN 1

Kierownica skórzana trójramienna 1T0419091AA,używana w stanie bardzo dobrym.Pasuje do:

  • Vw Passat 2005-2010
  • Vw Touran 2003-2010
  • Vw Golf 2003-2008
  • Vw Jetta 2006-2010

rok prod.:  n/a
lata:  2004-2010
przebieg:  n/a
do koszyka:
wszystkie waluty:
200.00 PLN
45.78 EUR
58.09 USD
36.79 GBP
1823.15 RUB
   Koszt transportu:
  • Polska: 30.00 PLN
  • Kraje EU: 130.00 PLN
  • Pozostałe: 180.00 PLN

[ 1 - 20 ]
poprzednia 1 2 3 następna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Kurs walut użyty do przeliczania cen:
1 EUR - 4.3683 PLN  ·  1 GBP - 5.4356 PLN  ·  1 CHF - 3.6371 PLN  ·  1 RUB - 0.1097 PLN  ·  1 USD - 3.4431 PLN
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18
Dacar Daniel Grzegorczyk, ul. Prof. Poznańskiego 2a, 76-251 Kobylnica
Notowania kursów walut z dnia: 2012-05-18  |  Polityka bezpieczeństwa prywatności
Created by A.B. · Copyright © 2008-2009 Dacar.pl